Lima
Wirtualni opiekunowie Limy:

Pani Aleksandra
Państwo Magda Cz. i Marek P.
Pani Magdalena G.
Pani Basia M.
Pan Łukasz P.
Pani Anna R.
Pani Monika S.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Lima jakiś czas temu wypadła z okna na czwartym piętrze i złamała kręgosłup. Trafiła do nas z niedowładem tylnych łapek i ogona. Obecnie, dzięki rehabilitacji i operacji, Limka chodzi, wspina się i bawi na czterech łapkach. Jednak nadal nie kontroluje czynności fizjologicznych.
Limkę trzeba „odsikiwać” najlepiej minimum dwa razy dziennie, zaś kupkę robi do pampersa, by uniknąć gubienia ładunku poza kuwetą.
Koteczka już do końca życia będzie kotkiem specjalnej troski. Będzie wymagała szczególnej opieki. Dlatego domek, który zdecyduje się ją przygarnąć musi być bardzo odpowiedzialny i świadomy.
Kicia urodziła się w marcu 2020 roku. Jest kochaną rozgadaną przylepeczką, która gdy tylko zobaczy bezczynne, ludzkie ręce, natychmiast podbiega by dać im zajęcie. Lima uwielbia się tulić i bawić, chętnie towarzyszy nam podczas zwykłych codziennych czynności i generalnie: lubi wiedzieć co się dzieje.
Zabawy z wędkami, piłeczkami i szeleszczącymi tunelami też są w kręgu jej obecnych zainteresowań.
Lima lubi inne koty, więc może zamieszkać z innymi spokojnymi mruczkami, a i z psiakiem prawdopodobnie się dogada. Bo to dobra i kochana kicia jest, tylko szczęścia w życiu nie miała.
Poza tym jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
Jeśli chcielibyście zostać jej domkiem tymczasowym to też dajcie znać.

A może chcielibyście adoptować Limę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😃). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!