BEKO

W zeszłym roku nasza wysłużona pralka-emerytka zastrajkowała. Przekonywaliśmy ją wszelkimi możliwymi sposobami, woziliśmy do serwisów, ściągaliśmy serwisantów do nas… A ona nic. Zastrajkowała i już. Zdobyliśmy zastępczy sprzęt – taki w okresie przedemerytalnym. Zebraliśmy fundusze na zbiórce i zaczęliśmy szukać tej jednej, jedynej i wymarzonej pralki – lśniącej, pachnącej nowością. Takiej, której niestraszne będą kocie kłaczki i miliony prań tygodniowo.

Szukaliśmy i szukaliśmy, a tu ciągle coś. A tu problem z gwarancją, a tu wsad nie taki, a tu cena tak jakby z kosmosu…

Rozesłaliśmy wiadomości do producentów sprzętów AGD. Otrzymaliśmy mnóstwo rad, polecano nam sporo modeli, lecz wszystkie były poza naszym zasięgiem… Gdy przyszła wiadomość od Beko – zaczęliśmy skakać z radości!

Okazało się, że firmie Beko los bezdomniaczków jest bliski sercu. Dzięki temu otrzymaliśmy specjalną ofertę promocyjną: pralka i suszarka w cenie jednego urządzenia. 😻

Nigdy nie śmieliśmy marzyć o suszarce – ten sprzęt wydawał się nam luksusem, na który nigdy nas nie będzie stać. Dzięki firmie Beko okazało się, że można spełnić każde marzenie – nawet takie niewypowiedziane na głos, za co dziękujemy z całych serc!

Teraz bardzo komfortowo pierzemy i suszymy stosy kocyków i posłanek. Dzięki firmie Beko wykasowaliśmy numer serwisanta z listy szybkiego wybierania i już nie boimy się, że grube posłanka nie wyschną na czas i że zaczną nieładnie pachnieć.

Specjalne podziękowania kierujemy do Pani Olgi, która koordynowała akcję dostarczenia nam urządzeń i była z nami w stałym kontakcie.

Raz jeszcze, najpiękniej jak potrafimy, dziękujemy! 💕

https://www.beko.pl/
https://www.facebook.com/BekoPolska/