Zostań wolontariuszem

Jak zostać wolontariuszem?

Lubisz zwierzęta?

Masz czas?

Chcesz pomagać?

To świetnie się składa! Musisz jednak pamiętać, że wolontariat to nie tylko przyjemność, lecz przede wszystkim – obowiązek. Jeśli chcesz od czasu do czasu przyjść i niezobowiązująco spędzić czas z kotami na zabawie i głaskaniu w Mruczarni – zapraszamy w odwiedziny! Umówisz się z nami pisząc maila na adres fundacja@przytulkota.pl lub wiadomość prywatną na facebooku: https://www.facebook.com/FundacjaPrzytulKota/

Chcesz się z nami związać na dłużej i myślisz o regularnym działaniu dla zwierząt? Zapraszamy!

 

Jeśli nie uciekasz z krzykiem na myśl o sprzątaniu kuwet, myciu misek, zamiataniu podłogi, odkłaczaniu powierzchni zakłaczonych, nie odwracasz głowy na widok brudnego parapetu i wiesz, że nie samym mizianiem kot żyje – prawdopodobnie się polubimy. 🙂

Musisz wiedzieć, że opieka nad kotami w Mruczarni to praca fizyczna – niezwykle przyjemna i satysfakcjonująca, ale jednak – praca. Jeśli nie sprzątniemy kuwet – koty będą mieć brudno. Jeśli nie podamy leków – koty nie będą zdrowieć. Zabawy i mizianki są zawsze, lecz dopiero na deser, po rzetelnie odpracowanym dyżurze.

Gdy poznamy się bliżej i będziesz mieć ochotę na włączenie się w tworzenie naszych mediów lub szalenie wciągających prac administracyjnych związanych z prowadzeniem Fundacji – z chęcią znajdziemy pasujące do Twoich umiejętności i ambicji zdania. Pomożemy się wdrożyć i ogarnąć nasz fundacyjny wszechświatek.

A może jesteś fotografem i chcesz robić zdjęcia naszym podopiecznym? Świetnie się składa! Nasze mruczki bardzo potrzebują profesjonalnych zdjęć do ogłoszeń adopcyjnych. Zdjęć przyciągających spojrzenia i poruszających serduszka.

Masz ukończone 18 lat i nie przerażają Cię nasze wymagania?