IP-Electro

W kociarni musi być ciepło, bo koty lubią ciepło. Lecz u nas było milion razy za ciepło. Ani rolety, ani wietrzenie czy wiatraczki, szczególnie latem, nie mogły sobie z tym poradzić. My pociliśmy się niczym w saunie, a nasze koty leżały wymęczone upałami…

I tak byłoby jeszcze bardzo długo, gdyby nie pojawiła się trójka cudownych ludzi: Ireneusz i Arkadiusz Pieprzowscy z IP-Electro, którzy we współpracy z Tomaszem Grabarczykiem zainstalowali w Mruczarni wentylację. Przez kilkanaście dni, pod czujnym okiem naszej kociej bandy, pracowali zupełnie charytatywnie.

Panie Irku, Panie Arku, Panie Tomku, dzięki Waszemu trudowi i poświęceniu koty mieszkające tutaj mają czym oddychać, a nam przyjemniej pracować w pomieszczeniach wypełnionych tlenem. Dziękujemy przeogromnie!

Co więcej, Pan Ireneusz stał się częstym gościem w Mruczarni, który stale pomaga nam w działaniu albo całkowicie za darmo, albo za symboliczny zwrot kosztów materiałów.

Panie Irku, ogromnie dziękujemy. Trudno wyrazić słowami, jak bardzo dużo Panu zawdzięczamy: nieoceniona pomoc w załatwianiu monitoringu, w remontach, doradztwo w sprawach technicznych…

Wiemy jedno: bez IP-Electro ani rusz! 😺

IP-Electro: https://aleo.com/pl/firma/ip-elektro-ireneusz-pieprzowski-lodz