Flexi
Wirtualni opiekunowie Flexi:

Państwo Beata C. i Marcin W.
Pani Agnieszka T.
Pani Krystyna W.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Flexi to dzikuska, która przez większość życia doglądana była przez swoją karmicielkę 💕. Niestety, jakiś czas temu karmicielka umarła, zaś koty na jej działce stały się intruzami dla „spadkobierców” 💔. Budki, w których dzikuski nocowały zniszczono, a posłanka i miseczki zostały wyrzucone.

Agnieszka znała karmicielkę i pomagała jej doglądać zmniejszającego się z roku na rok stada. Po śmierci pani dokarmiała parę pozostałych biedaków w pobliżu ich „domu”, jednak rodzina robiła coraz większe problemy 😫.

Parę miesięcy temu kocurek z „osieroconej” dwójki umarł i Flexi została zupełnie sama 🥺. Agnieszka złapała ją na klatkę łapkę i przezimowała w ogrzewanej piwnicy. Niestety przez tych kilka miesięcy Flexi nie pokazała się domownikom na oczy. Wiadomo było, że Flexi żyje, bo jedzonko znikało, a w kuwecie były odchody.

Kiedy nadeszły cieplejsze, wiosenne dni, okienko w piwnicy zostało otworzone w nadziei, że lokatorka się przewietrzy i ogrzeje w promieniach słonka ☀, że nauczy żyć przy domu Agnieszki. Jednak Flexi ani myślała wychodzić na spacery 🙈. A ponieważ latem piwnica przestaje być miejscem ciepłym i suchym, warunki dla starszej kotki zrobiły się niezbyt sprzyjające. Dlatego, wspólnie podjęliśmy decyzję, że przeprowadzimy ją do Mruczarni, gdzie prawdopodobnie pożyje sobie przez kilka ładnych latek w cieple i komforcie, podobnie jak kilka innych naszych „dzikusków”.

Flexi ma ponad 13 lat. Wyniki krwi ma dobre. Jest już po sanacji paszczy ponieważ jej zęby były w opłakanym stanie. Kastrowana była kilka lat temu. Będziemy wdzięczni za pomoc dla tej biedaczki.

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: https://paypal.me/fundacjaprzytulkota
tytułem: dla Flexi