Flexi
Wirtualni opiekunowie Flexi:

Państwo Beata C. i Marcin W.
Pan Bartosz K.
Państwo Aleksandra i Rafał M.
Pani Magda M.
Pan Bartosz N.
Pani Monika S.
Pani Anna Ś.
Pani Agnieszka T.
Pani Krystyna W.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Flexi to dzikuska, która przez większość życia doglądana była przez swoją karmicielkę 💕. Niestety, jakiś czas temu karmicielka umarła, zaś koty na jej działce stały się intruzami dla „spadkobierców” 💔. Budki, w których dzikuski nocowały zniszczono, a posłanka i miseczki zostały wyrzucone.

Agnieszka znała karmicielkę i pomagała jej doglądać zmniejszającego się z roku na rok stada. Po śmierci pani dokarmiała parę pozostałych biedaków w pobliżu ich „domu”, jednak rodzina robiła coraz większe problemy 😫.

Parę miesięcy temu kocurek z „osieroconej” dwójki umarł i Flexi została zupełnie sama 🥺. Agnieszka złapała ją na klatkę łapkę i przezimowała w ogrzewanej piwnicy. Niestety przez tych kilka miesięcy Flexi nie pokazała się domownikom na oczy. Wiadomo było, że Flexi żyje, bo jedzonko znikało, a w kuwecie były odchody.

Kiedy nadeszły cieplejsze, wiosenne dni, okienko w piwnicy zostało otworzone w nadziei, że lokatorka się przewietrzy i ogrzeje w promieniach słonka ☀, że nauczy żyć przy domu Agnieszki. Jednak Flexi ani myślała wychodzić na spacery 🙈. A ponieważ latem piwnica przestaje być miejscem ciepłym i suchym, warunki dla starszej kotki zrobiły się niezbyt sprzyjające. Dlatego, wspólnie podjęliśmy decyzję, że przeprowadzimy ją do Mruczarni, gdzie prawdopodobnie pożyje sobie przez kilka ładnych latek w cieple i komforcie, podobnie jak kilka innych naszych „dzikusków”.

Flexi ma ponad 13 lat. Wyniki krwi ma dobre. Jest już po sanacji paszczy ponieważ jej zęby były w opłakanym stanie. Kastrowana była kilka lat temu. Będziemy wdzięczni za pomoc dla tej biedaczki.

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: https://paypal.me/fundacjaprzytulkota
tytułem: dla Flexi