Nabór wolontariuszy otwarty

Nabór wolontariuszy otwarty

Data publikacji: 16.09.2021

📢 Poszukiwany, poszukiwana! 📢 Fundacja Przytul Kota ogłasza nabór wolontariuszy.

Jeśli masz trochę czasu i chcesz go poświęcić na pomoc futrzakom – u nas na pewno znajdziesz dla siebie odpowiednie zajęcie. Nasza Mruczarnia to azyl dla kotów, którym nie poszczęściło się w życiu. Często trafiają do nas z ulicy, zaniedbane i po przejściach. Naszym celem jest odmienić ich los. Mruczarnia to miejsce o które trzeba codziennie dbać, gdzie trzeba sprzątać, prać i karmić (a w międzyczasie znaleźć czas na zabawę i mizianie ogonków).

Zapraszamy wszystkie chętne, pełnoletnie i odpowiedzialne osoby, którym niestraszne poświęcić kilkanaście godzin w miesiącu, by urobić się po pachy, a potem odsapnąć – wtulonym w mruczące kocie futerko. 😺

Gwarantujemy szkolenie, umowę wolontariacką, zaświadczenia o przebytym wolontariacie, a przede wszystkim – dużo satysfakcji i wdzięczność naszych kotów.

Brzmi dobrze? Zapraszamy na spotkanie zapoznawcze w sobotę, 2 października 2021 o 11.00. Aby dołączyć do spotkania, wypełnij ankietę: https://przytulkota.pl/wolontariat/ – zwrotnie prześlemy Ci szczegóły i adres.

To jak? Widzimy się na pokładzie? 🦸‍♀️🦸‍♂️