Morfeusz

Morfeusz

Morfeusz odszedł za TM. 😭

Morfeusz urodził się około 2010 roku. To kochany i bardzo przytulaśny kocurek, który kocha ludzi. Gdy tylko dojrzy człowieka, natychmiast przeciąga łaputy i zeskakuje na podłogę z posłanka, by wylewnie się przywitać. Morfek uwielbia strzelać baranki, wywijać ósemki między naszymi nogami i mruczeć przy tym wszystkim bardzo donośnie. Asystuje nam przy codziennych porządkach, trącając co jakiś czas noskiem lub miziając łapką po plecach… Inne koty zupełnie mu nie przeszkadzają.
Morfeusz jest spokojny i zrównoważony. Większą cześć dnia spędza na spaniu lub drzemaniu. Ożywia się tylko w czasie pory karmienia i miziania. Niestety ten rudy misiek jest nosicielem wirusa FeLV. Dlatego szukamy dla niego domku, w którym
mieszka już jakiś felviaczek, albo domku, w którym nie ma innych kotów. Wirus FeLV jest nieszkodliwy dla ludzi ani innych gatunków zwierząt. Morfeuszek jednak częściej łapie katar i wymaga regularnych wizyt u lekarza, dlatego szukamy dla niego świadomego i doświadczonego opiekuna, któremu nie straszne będzie podanie kotu tabletki czy zakropienie oczu.
Morfeusz jest zaszczepiony i wykastrowany. Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę
https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kotka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak?
Możemy na Was liczyć? Do dzieła!