Lemurka – szukam domu

Lemurka – szukam domu
Wirtualny opiekun: Pan Wojciech Z. Dziękujemy!
Zostań opiekunem wirtualnym

Lemurka trafiła do Fundacji prosto z ulicy. Miała być kotem dzikim, wolno żyjącym, który złapał się do klatki w akcji sterylizacji kotów wolno żyjacych. Okazało się jednak, że kotka jest oswojona i lgnie do człowieka, dlatego postanowiliśmy szukać jej domku. Lemurka to oaza spokoju względem człowieka, nie protestuje przy braniu na ręce. Musiała mieć wcześniej styczność z człowiekiem, bo wie jak przyjemne może być głaskanie i mizianie za uszkiem. Być może była kiedyś kotem domowym, ale z niewiadomych nam przyczyn trafiła na ulicę. Takie kocie bezdomianki jak Lemurka doświadczyły na pewno już dużo w życiu, dlatego są to koty po tzw. przejściach. Trzeba zatem wykazać się dużą uwagą, wrażliwością i wiedzą co do kocich zachowań, aby móc w pełni świadomie i odpowiedzialnie wprowadzić takiego kota do swojego domu i serca. Aktualnie Lemurka mieszka w boksie ze swoją koleżanką z podwórka- Beri. Dziewczynki razem czują się pewniej i mają towarzystwo do zabawy, bo to akurat lubią najbardziej. Dokazują i bawią się piłeczkami, zabawkami i wędkami jak pijane zające. Energia rozpiera naszą kochaną Lemurkę, więc z taką kocią towarzyszką nie będziecie się nudzić. Lemurka korzysta bezbłędnie z kuwety i nie wybrzydza przy jedzeniu.

Zaadoptuj Lemurkę, a zyskasz kocią przyjaciółkę na dobre i na złe. ❤

Lemurka to młoda kotka, jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy FeLV i Fiv ujemne, ma czip i książeczkę zdrowia.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej i zabezpieczenie okien/balkonu siatką.

Lemurka prosi też osoby zainteresowane adopcją o wypełnienie on-line ankiety przedadopcyjnej: http://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/

Zainteresowanych adopcją prosimy o kontakt mailowy adoptuj@przytulkota.pl lub telefoniczny Aga: 604 268 143, Magda: 509 581 758. Prosimy o kontakt po godz. 16:00.

Jeżeli nie możesz dać Lemurce prawdziwego domu, adoptuj ją wirtualnie. Wystarczy napisać do nas na adres: wirtualki@przytulkota.pl, że chce się zostać wirtualnym opiekunem Lemurki i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł- to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.

Lemurka czeka! Czy może na Was liczyć?

lEMURKA 1

Lemurka 2

Lemurka

Lemurka3

Lemurka4

Lemurka6-

Lemurka7- główne

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress