Zosia pojechała do domu!

Zosia pojechała do domu!

Zosia znalazła dom!

A oto jej historia:

Zosia to ok. 3,5 miesięczna koteczka, która już bardzo dużo przeszła w swoim krótkim życiu. Odkąd pojawiła się u nas, wiedzieliśmy, że to mała trzpiotka, uwielbiająca gonitwy i aktywne zabawy. Niestety kotka miała sporo problemów zdrowotnych związanych z wypróżnianiem, co skutkowała długotrwałym leczeniem, a w rezultacie koniecznością skrócenia jelita. Kotka przez cały ten czas przebywała w klatce- albo w Mruczarni, albo w lecznicy. Sporą część swojego dotychczasowego dzieciństwa spędziła w ten sposób, mocno domagając się uwagi oraz kontaktu ze strony wolontariuszy. Na szczęście ten okres ma już za sobą i teraz może się w końcu cieszyć towarzystwem naszym oraz pozostałych „naszych” kociąt.
Zosia jest przekochanym kocim dzieckiem- uwielbia człowieka i pięknie mruczy, gdy jest przytulana. Jak to u kociak- Zosia ma wciąż pstro w głowie, jest ciekawska i skora do zabawy. Sama zaczepia, biega i poznaje w ten sposób świat oraz własne możliwości. Interesuje ją wszystko, co się wokół niej znajduje. Trudno jej usiedzieć w miejscu- to aktywny, rozbiegany nicpoń 🙂 Jest bystra i bystro patrzy jej z oczu.
Zosia szuka domu, który będzie świadom jej żywego usposobienia oraz ciekawości świata. To dzieciak, który może psocić, może zniszczyć coś w domu. Ale na pewno zasługuje na miłość, którą się odwzajemni i odwzajemniać będzie przez całe swoje życie 🙂

z3

z1

z2