Żmijka i Zygzak

Żmijka i Zygzak
Data publikacji: 28.08.2019

— Ja jestem Żmijka.

— A ja Zygzak!

— Tak, to jest Zygzak, mój brat. On się ciągle bawi, wtyka nos w nieswoje sprawy, często mi przerywa, gdy mówię i ciągle by tylko zwiedzał…

— Ale Żmijka…

— Ale tak ogólnie, to on jest spoko i super kochany. Jak się czasem boję to mi mruczy i otula swoim ogonkiem.

— Ale Żmijka!

— Albo jak gdzieś pójdę i nie wiem jak wrócić, to on zawsze wie i mi pomaga. Kocham go bardzo.

— Ale Żmijka!

— No co?!

— Poganiamy się?

Żmijka i Zygzak to kocięta z działek. Są nierozłączni, śpią w jednej budce i nawet jak Żmijce się nie chce, to idzie za Zygzakiem na wyprawę. Kociaki nie mają problemu z innymi kotami, gdy nowy kotek jest miły –  chętnie zawierają znajomości. Lubią, żeby je miziać, głaskać i przytulać. Pierwszorzędnie mruczą. Są zdrowe, wykastrowane i zaszczepione. Szukamy im wspólnego domku, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli jesteście zainteresowani kociakami, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować Żmijkę lub Zygzaka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!