Zelda

Data publikacji: 26.02.2022

Zelda ma nieco dłuższą sierść, bursztynowe oczy i maniery prawdziwej kociej damy 😺. Większość czasu spędza w pozycji leżącej, elegancko eksponując swe łaputy i dorodny brzuszek. A kiedy chce zostać pomiziana, wystarczy, że lekko uniesie łepek, spojrzy znacząco na wybrańca swojego serca i ten już wie, co ma czynić 💘. Ona wtedy mruczy z cicha, melodyjnie i kojąco. Prawdziwa królowa 👸.

No chyba, że do pokoju wjadą miski z jedzonkiem albo fruwające piórka 😂. Wtedy całe dostojeństwo Zeldy zostaje na kocyku, a ona sama zaczyna tańcować, ósemki wywijać i robić wszystko, by dostać to, czego pragnie 🤩.

Jedzonko, zabawa, tulaski oraz spanie i Zelda jest w siódmym niebie. Czy to tak dużo? Z innymi kotami Zelda dogaduje się pod warunkiem, że nie chcą usiąść jej na głowie 🤷‍♀️.

Zelda urodziła się około 2019 roku. Jest zdrowa i zaszczepiona, a testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Zeldę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!