Yaevinn

Yaevinn

Data publikacji: 9.07.2020

Cedric, Milva, Iorweth i Yaevinn ani trochę nie przypominają już schorowanych i przerażonych maleństw, które trafiły do nas na przełomie maja i czerwca. Kocięta od ponad miesiąca mieszkają w domu tymczasowym. Małe straszki i fuczki zmieniły się w rozmruczane i rozbrykane pieszczoszki, które spędzają dni na beztroskiej zabawie. 😻

Gonią za swoimi ogonami, cudzymi ogonami, mordują szeleszczące obiekty, a każde piórko zamiera z przerażenia na widok kociego żywiołu. Maluchy są bardzo przyjaźnie nastawione do świata, ludzi i innych kotów.

Mruczanki, przytulanki i pieszczoty – to kolejne rzeczy po zabawie, które te dzieciaki uwielbiają. Wdrapują się ludziom na kolana, dają buziaki i wtulają się z całą mocą w głaszczące je ręce.

Yaevinn to mały gapcio – najmniejszy, najdrobniejszy, czasem zagubi się w myślach, a czasem zaplącze we własnych łapkach. Jest przy tym ogromnie ciekawski i przyjacielski. Chociaż skończył trzy miesiące, nadal bardzo tęskni za mamą – na widok kotki-rezydentki mruczy jak mały traktorek i próbuje wtulić się w jej futerko.

Yaevinn powoli rozgląda się za najlepszym domkiem na świecie. Chętnie przeprowadzi się do niego z bratem lub siostrzyczką, albo dotrzyma towarzystwa innemu kotu.

Zainteresowanych adopcją prosimy o wypełnienie ankiety: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub kontakt telefoniczny z Agą: 604 268 143, Natalią: 519 192 799 lub Magdą: 509 581 758.

A jeśli Yaevinn nie może być członkiem Twojej rodziny, lecz skradł Twoje serce – możesz go adoptować wirtualnie.
To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł – to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota.
Dziękujemy w imieniu Yaevinna i pozostałych podopiecznych!