Wirtualki

Wirtualki

Data publikacji: 03.01.2022

Kochani Wirtualni Opiekunowie! Jak zawsze nasze kociaki pragną złożyć Wam najserdeczniejsze podziękowania. My również dziękujemy Wam z całych serduszek – za pamięć, za gest i nieocenioną pomoc, którą otrzymują od Was nasi podopieczni.

Szczególne podziękowania kierujemy do Pani Joanny K., która otoczyła wirtualną opieką Ognika. Niestety, kocurek nie zdążył przekazać podziękowań osobiście… W jego imieniu podziękujemy tylko my: za to, że była Pani przy nim w ostatnich dniach jego życia.

W minionym tygodniu do grona Opiekunów dołączyła Pani Daria. Pani Dario, serdecznie witamy i dziękujemy, że wspiera Pani nasze kociaki!

A tymczasem futrzaści szepnęli nam na ucho, by szczególne podziękowania przekazać:

🍀 Pani Katarzynie H. – Soro,
🍀 Pani Monice M. – Soro,
🍀 Pani Darii M. – Soro i Karpatka,
🍀 Panu Przemysławowi W. – Guziczek,
🍀 Panu Wojciechowi Z. – Ria, Min, Sol, Wuzetka, Karpatka, Ford i Salazar.

Kochani Opiekunowie, po stokroć dziękujemy w imieniu naszych podopiecznych, jesteście wspaniali!

Jednocześnie zachęcamy do adopcji wirtualnych, na które bardzo czekają nasze mruczki. Jeśli chcesz zaopiekować się wirtualnie którymś z nich, napisz maila na adres: wirtualki@przytulkota.pl z wyrażeniem chęci zostania Opiekunem Wirtualnym. Opiekunowie co miesiąc wpłacają zadeklarowaną kwotę na konto Fundacji (nie mniejszą niż 30 zł – czyli 1 zł dziennie), a szczęśliwe koty zjadają posiłki, o które zadbali ich wspaniali Opiekunowie. 💚

Naszych podopiecznych możesz zobaczyć tutaj:
🍀 https://przytulkota.pl/koty-do-adopcji/ – kociaki szukające domu,
🍀 https://przytulkota.pl/nieadopcyjni-podopieczni/ – kociaki bez szans na realną adopcję, które dadzą się pokochać wirtualnie.