Wiórek

Wiórek

Data publikacji: 28.08.2021

Wiórek to oaza kociego spokoju. Najczęściej odpoczywa na parapecie lub jeśli parapet zajęty – w jakiejś pobliskiej plamie słońca. Odpoczywa i emanuje jakimś takim luzem i dystansem do świata, że człowiekowi aż głupio, że tak pędzi i się miota…
Wiórek z nieskrywaną przyjemnością i wdzięcznością przyjmuje głaski i wszelkie inne oznaki zainteresowania z naszej strony. Czasem nawet podejdzie parę kroków w naszym kierunku, jednak wszystko bez zbytniej natarczywości. Wiórek daje człowiekowi przestrzeń, pozwala decydować i nie chowa urazy jeśli nie mamy dla niego czasu. Rozkłada się wtedy wygodnie, mruży oczy i rozkoszuje słoneczkiem.
Z innymi kotami dogaduje się bez zbędnych słów i gestów. Jest wspaniale neutralny i ugodowy. Jeśli chodzi o zabawy ze sznureczkami, wędkami i piórkami – Wiórek jest na „tak”.
Kotek urodził się około 2017, jest wykastrowany, zaszczepiony i zdrowy (testy na FIV/FeLV ma ujemne). Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Wiórka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!