Visenna

Visenna

Data publikacji: 26.08.2021

Visenna urodziła się w połowie 2019 roku. W lecznicy, gdzie spokój był większy, ludzie ciągle ci sami i przestrzeń ograniczona – Visenna miziała się z przyjemnością. W kociarni, gdzie kotów jest dużo, ludzie ciągle nowi, a i kryjówek bez liku – mała przemyka, starając się by nikt z nas jej nie dotknął.
Oczywiście są momenty, kiedy można ją nieco pomiziać i się na chwilę ucieszyć. To pora śniadanka oraz pora, gdy ktoś bierze do łapki wędkę i trenuje nasze spragnione polowań koty. Bo Visenna nad życie uwielbia latające pióra i wirujące rzemyki. Na początku zabawy wypada z ogromną prędkością ze swojego ukrycia, chwyta zabawkę i z pierzami wystającymi z pyska, leci się schować. A im dalej w las, tym kot bardziej rozluźniony. Kładzie się nieopodal, obserwuje, podbiega coraz bliżej i bliżej… Źrenice ma wtedy jak spodki, uszy na baczność, wąsy na sztorc i zabawa, zabawa, zabawa!
Visenna jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. W relacjach z innymi kociastymi jest neutralna. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Takiego, który da małej miłość i opiekę, których w swym smutnym kocim życiu, jeszcze chyba nigdy nie zaznała. Kicia, razem z synkiem, została znaleziona w kartonie, przy ruchliwej drodze…

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!