Vinci

Data publikacji: 15.07.2020

Vinci urodził się w marcu tego roku. Do fundacji trafił jako wystraszona, głodna, brudna, zapchlona i zarobaczona kupka nieszczęścia. W domu tymczasowym przeszedł prawdziwą metamorfozę.

Vinci to koci zdobywca, który poluje na wszystko i wszystkich. Sztuczek akrobatycznych mógłby uczyć niejednego cyrkowca. Dla tego kociaka nie ma rzeczy niemożliwych.

Dzwonek do drzwi? On będzie pierwszy do witania gości. Nieważne, czy przychodzi ktoś duży, czy mały. Może nawet mieć ze sobą swojego kota! Vinci przywita każdego z otwartymi łapkami.

Vinci doskonale wie, do czego służy drapaczek i kuweta. Kociak bez problemu znosi jazdę samochodem, a przy jedzeniu nie grymasi. Maluch jest zdrowy, zaszczepiony i odrobaczony. Mówiąc krótko: chłopak jest gotów wyruszyć w podróż życia do swojej wymarzonej Rodziny.

Chcesz, by pojechał właśnie do Ciebie? Jeśli tak, prosimy o wypełnienie ankiety: https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ albo o kontakt telefoniczny z Agą: 604 268 143, Natalią: 519 192 799 lub Magdą: 509 581 758.

Szukamy domku niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jeśli Vinci nie może być członkiem Twojej rodziny, lecz skradł Twoje serce – możesz go adoptować wirtualnie.
To bardzo proste – wystarczy zgłosić nam mailowo na adres wirtualki@przytulkota.pl gotowość, by zostać wirtualnym opiekunem i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł – to jedynie 1zł dziennie, górnej granicy nie ma.
Podobno pieniądze szczęścia nie dają, ale w Fundacji potrafimy je zamieniać w koci dobrobyt.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota.
Dziękujemy w imieniu Vinciego i pozostałych podopiecznych!