Vespa
Data publikacji: 14.07.2019

Urodziłam się pod krzaczkiem w ogródku, ale nie jestem kwiatuszkiem. Lubię pić mleczko mojej mamusi, ale nie jestem cielaczkiem. Pragnę wygrzewać się codziennie na słonku, ale kamykiem na plaży też nie jestem… Zgadniecie?

Jestem Vespa i jestem kociątkiem. Mogę całymi dniami zwiedzać, wąchać i poznawać nowe zakamarki. Lubię moje siostry i mamę. Cioć się jeszcze troszkę lękam, ale wędeczki i piłeczki cudownie mnie ośmielają, więc i ciocia milsza jak piłeczkę rzuci. Uczę się świata i ludzi.

Vespa to rezolutna i ostrożna kicia. Łatwo ją spłoszyć, ale równie łatwo zaciekawić zabawką lub szelestem jakiejś materii. Urodziła się pod koniec maja. Wolniutko szukamy dla niej domku. Najchętniej domku z innym młodym kotkiem – towarzyszem doli i niedoli dla małej, albo domku, który przygarnie Vespę razem z którąś siostrzyczką.

Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Vespę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!