Tygrysek
Wirtualni opiekunowie Tygryska:

Pani Elżbieta K.
Pani Małgorzata R.
Pani Aleksandra S.
Pani Dagmara S.
Pani Inga Sz.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Tygrysek urodził się około 2015 roku. Jest spokojnym, nieco rozmarzonym miśkiem. Ponieważ kocha łapać ciepłe promyki całą swoją powierzchnią, większość czasu spędza w dobrze nasłonecznionych miejscach w pobliżu okien.
Kocurek lubi przebywać też w towarzystwie ludzi, lubi byśmy poświęcali mu uwagę i czasem pomiziali po główce. I chociaż on za wszelką cenę stara się pozostać niezależnym indywidualistą, my widzimy jak bardzo spragniony jest naszej troski i miłości.
Tygrysek chyba trochę myśli, że jest strażnikiem naszego Texasu. Patroluje co jakiś czas wszystkie pomieszczenia, a gdy ktoś nie zachowuje się właściwie lub podejrzanie pachnie – dostanie upomnienie w postaci srogiego spojrzenia, pacnięcia łapą lub pogrożenia ogonem.
Szukamy dla niego domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kocurek jest wykastrowany i zaszczepiony, testy FIV/FeLV ma ujemne.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. Jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, a w weekendy Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować kocurka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!