Tygrysek

Tygrysek
Data publikacji: 4.03.2019

Czy wiecie, jak to jest nie mieć swojego kąta z mięciutkim kocykiem, miseczki z jedzeniem, ani kogoś, kto was kocha? Ja wiem. Tak wyglądało moje życie kilka miesięcy temu. Nikt nie wie, dlaczego znalazłem się na ulicy. Było mi wtedy ciężko – nie byłem lubiany. Inne koty odganiały mnie od pojemników z jedzonkiem, warczały i syczały. Przemykałem cichutko pod siatką, chowałem się w zaroślach i czekałem, aż stado opuści miejsce karmienia, by po nich wylizać pudełeczka do czysta. Dlatego na widok znajomego człowieka biegłem ile sił na powitanie, z nadzieją na cokolwiek do jedzonka i odrobinę czułości.

Na szczęście, pewnego dnia, znajoma ciocia zabrała mnie do fundacji. Miałem szansę na domek, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Było mi bardzo smutno, bo choć jest mi ciepło i mam co jeść, to trudno odnaleźć się w fundacyjnej rzeczywistości. Stresuje mnie taka duża ilość kocich kolegów. Muszę być tutaj w ciągłej gotowości. „Uciekaj albo pacnij łapką” to moje motto. Czasami odbija się na moich relacjach z ciociami i wujkami. Gdy przychodzą, ja biegnę się przywitać, ale nagle wszystko mi się miesza, nie wiem czy radość to czy strach, macham łapką i okazuje się, że nie było to miłe powitanie. A ja przecież bardzo lubię głaskanie, smyranie i drapanie za uszkiem. Chcę być miły i towarzyski, tylko jeszcze troszkę muszę się podszkolić. Lubię zabawę wędką i branie na rączki. Potrafię się przytulić do człowieka.

I tak sobie myślę, że jak bym miał takiego Dużego/Dużą na wyłączność, to wszystko byłoby łatwiejsze. Najbardziej to marzę o domku bez innych kotów, żebym mógł się czuć w pełni swobodnie. Choć jeśli w tym domku będzie już miły kolega lub urocza koleżanka to też dam radę. A może wiecie gdzie jest to moje miejsce na ziemi?

Tygrysek ma około 4 lat. Jest wykastrowany, zaszczepiony, nie wybrzydza w jedzeniu. Testy FIV/FeLV – ujemne. Jeśli chcielibyście adoptować Tygryska, prosimy o wypełnienie ankiety https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub telefon po godzinie 16:00 do Agi 604 268 143 lub Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Tygryska wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy napisać maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!

SONY DSC

DPP_0042

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC

SONY DSC