Tujka

Data publikacji: 24.09.2022

Tujka jest chuda i drobna, ale jeszcze urośnie i kiedyś będzie piękna i dostojna 🤩. Bo teraz, to pocieszna, bardzo rozbrykana iskierka, która zawsze pierwsza zjawia się tam, gdzie coś się dzieje 🌟.

Kicia, jak na młodzież przystało, uwielbia zabawy z wędkami, piórkami i piłeczkami 😻. Jest ciekawska i odważna. Bez skrępowania wpycha nosek w obiektyw aparatu, zagląda w każdy tunel i budkę, pilnie obwąchując wszystkie kąty.

Wzięta na ręce wtula się mocno i mruczy na cały regulator. Chętnie się przytula, sama zagaja, domagając się pieszczot i chodzi za nami krok w krok… No chyba, że gdzieś jakieś piórka fruwają, albo piłeczki się turlają, to wtedy Tujka kończy tulaski i pędzi do zabawy 🤷
♀️.

Z kotami póki co dogaduje się przy pomocy buczenia 🙈, bo jest bardzo nowa w naszym stadku. Na szczęście, chyba z racji na małe rozmiary i niepoważny wygląd, nikt nie traktuje jej poważnie 😇.
Tuja ma pół roku. Urodziła się w kwietniu 2022. Jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona, testy na FIV i FeLV ma ujemne. Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ ✅.
☎ W razie pytań możecie dzwoni1 między 11:00 a 19:00. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Patrycja – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Tuję wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł) 💝. To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!