Tosia

Data publikacji: 23.02.2021

Tosia to starsza kotka, dla której życie nie miało litości. Kruszynka spędziła kilkanaście miesięcy w schronisku, a gdy w końcu ją ktoś stamtąd wyciągnął, sam niedawno zachorował i kotka miała wrócić schronu… Co było przed schroniskiem – nie wiemy, ale patrząc na stan jej zdrowia, podejrzewamy że nie było kolorowo. Kicia nie ma ścięgna Achillesa w tylnej łapce i stawia całą stopę na ziemi. Porusza się przez to wolno, a czasem – przewraca. Jest po operacji guza listwy mlecznej. Niestety guz ten bardzo często daje przerzuty do innych narządów i niewykluczone, że tak jest u Tosi… Tosia jest tak chuda, że jej sylwetka przypomina sylwetkę wyżła.
Tosia ma kilkanaście lat. Uwielbia towarzystwo człowieka. Uwielbia się przytulić i pięknie pomruczeć z wdzięczność za okazaną jej troskę. Tosia mimo zaawansowanego wieku i licznych dolegliwości nie zgubiła nigdzie swej ciekawości świata i radości życia. Gdy jest jej ciepło i bezpiecznie, kicia emanuje tak pozytywną energią, że również w naszych serduszkach robi się błogo.
Nie mamy pewności ile życia przed Tosią, ale wiemy, że bez prawdziwego domu – Tosia na pewno zginie. Koteczka zupełnie nie odnajduje się w dużym skupisku kotów, w naszym hałasie i prędkości. Tosia potrzebuje spokoju i miłości. Odrobiny ciepła na tę troszkę życia, która jej jeszcze została.
Tosia jest wykastrowana i zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani jej adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie między godziną 11 i 18 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kotkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!