Tościk

Tościk

Data publikacji: 03.02.2022

Tościk to kociak, który jest mistrzem w przeżywaniu chwili. Kociak, który jest skupiony wyłącznie na „tu i teraz”. Jak się bawi to się bawi i nie w głowie mu zmartwienia, stłuczona łapka, czy przeszkoda w postaci krzesła… A jak śpi – to śpi twardo niczym mały, włochaty zimowy misio i wszelkie próby obudzenia go kończą się ewentualną zmianą boczku u śpioszka. Tak. Zazdrościmy mu tych umiejętności, bo my ciągle w popłochu, myślami dwa kroki do przodu lub co gorsza – trzy do tyłu.

Lecz wracając do naszego mruczącego sedna: Tościk jest urodzonym przywódcą. Uwielbia harce z innymi maluchami, zabawy, wyścigi i zapasy. Uwielbia by się działo, by wszystko było szybko, mocno i z przytupem. Człowieka też lubi. Chętnie zezwala na mizianie, ale woli by nie trwało TO zbyt długo. Wiadomo przecież, że nasz mały bohater na głowie ma o wiele ważniejsze sprawy niż jakieś tam czułości.

Mały urodził się w październiku 2021. Jest zaszczepiony i zdrowy, testy na FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy dla niego odpowiedzialnego domu, takiego z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Najchętniej wydamy Tościka z kimś z rodzeństwa albo do domu, w którym mieszka już jakiś kotek.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Tościka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!