Toru

Data publikacji: 23.07.2021

Cześć jestem Toru, jeszcze niedawno byłam wystraszonym, prychającym i syczącym stworzonkiem. Po dwóch tygodniach w domu tymczasowym jestem nie do poznania. Ciocia nie może się mnie nachwalić. Ciągle mnie całuje i mówi, że jestem taka śliczna, mądra i kochana. Uwielbiam miziaki, przytulanki i całuski. Uwielbiam się bawić, ganiać za piłeczkami, ale podobno najbardziej lubię pluszaki. Mam super apetyt i niespożyte pokłady energii. Gdy Duzi są czasem zajęci i nie zawsze mają dla mnie czas, to nic – ja potrafię sama się sobą zająć. Gdy byłam bezdomnym kotkiem moje życie było trudne, pełne niebezpieczeństw i niepokoju. Nie było ani łatwo ani miło, więc teraz jedynym moim marzeniem jest mieć kochający domek, dla którego będę oczkiem w głowie. Domek, który będzie mnie kochał, rozpieszczał i nigdy nie skrzywdzi. Każde dziecko zasługuje na taki czyż nie?

Toru ma 12 tygodni. Jest zaszczepiona, odrobaczona, posiada czip i książeczkę zdrowia. Nie posiada tylko domku.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Toru wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!