Thor

Data publikacji: 27.07.2022

Thor (Tor) jest drugim z kociaków zabranych w czerwcu ze szkolnego parkingu, bratem Lokiego. Od samego początku pełni rolę lidera. Nie boi się ludzi, ale zachowuje dystans w stosunku do nowych rzeczy i przedmiotów. W ich badaniu pomaga mu obecność brata, staje się wtedy bardziej otwarty. W sytuacji zagrożenia potrafi dzielnie bronić swojego braciszka. Podobnie jak Loki uwielbia wszelkiego rodzaju zabawy, a jego drugą pasją są posiłki. Co tu dużo kryć, chłopak lubi zjeść 😊. Cudownie byłoby, gdyby bracia znaleźli wspólny domek, ale nie jest to warunek konieczny.
Thor urodził się w kwietniu 2022 roku i przebywa w Łodzi. Jest zaszczepiony, odrobaczony i zaczipowany. Testy FeLV i FIV ujemne. Szukamy domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jesteście zainteresowani adopcją?
Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankietaprzedadopcyjna/.
A jeśli macie pytania – zadzwońcie między 11:00 a 19:00. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Patrycja – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Thora wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jego imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła!