Tiana

Data publikacji: 24.03.2023

Tiana to najmniejszy okruszek ze stada, które niedawno do nas trafiło. Trafiło dosłownie jak grom z jasnego nieba…

Koty te wcześniej były „własnością” starszej pani. Kobieta, mimo nalegań, nie chciała ich wykastrować, bo… co wiosnę obdarowywała wnusię kociętami 🎁. No i nic się zrobić nie dało. Kotów przybywało, jedzenia brakowało, jedynie wnusia miała kilka chwil uciechy… 😔

Sytuacja się zmieniła dopiero wtedy, gdy kobieta zmarła, zostawiwszy po sobie głodne i chore zwierzęta. Teraz Asia mogła zająć się stadem. Zatroszczyć o leczenie i kastracje niewinnych niczemu istotek.

My przyjęliśmy najmniejszą i najbardziej chorą koteczkę. Pozostałe ogonki – dwa kocury i 4 kociczki, po wykastrowaniu i wyleczeniu z dręczących je infekcji, wróciły pod opiekę Asi.

Tianka ma krwisty wysięk z nosa, chore, opuchnięte i przekrwione oczko, oddycha z trudem i krztusi się przy jedzeniu 🤧. Kiedy do nas przyjechała, miała gorączkę i była odwodniona. Tiana ma około 6-7 miesięcy. Waży natomiast 1,3 kg… Tyle, co zdrowy, 3-miesięczny maluch 😭.

Przewlekła choroba i głód sprawiły, że kicia przestała rosnąć. Jej wyczerpany organizm od kilku tygodni walczył wyłącznie o przetrwanie.

Maleńka dostaje baterię leków: antybiotyki, kroplówki odżywcze oraz leki przeciwzapalne 💉 💊. Stymulujemy układ odpornościowy, jednak jak dotąd – bez większych efektów 🤒. Infekcja się utrzymuje, jej ciałko jest zbyt słabe, by ją przezwyciężyć.

My robimy wszystko, co w naszej mocy, by pomóc jej wygrać tę nierówną walkę.

Ta przekochana drobinka będzie Wam bardzo, ale to BARDZO wdzięczna za każdą złotówkę na jej leczenie oraz rachunek za pozostałe koty z ze stada.

Prosimy Was o pomoc. Bez Was nie będziemy mogli dalej ratować takich nieszczęść, jak te kociaki.

www.ratujemyzwierzaki.pl/leczeniekruszynki

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: https://paypal.me/fundacjaprzytulkota
tytułem: Tiana i przyjaciele

Szybki przelew on-line lub płatność kodem BLIK


Przekaż darowiznę
Płatności obsługiwane są przez system Przelewy24.pl.