Tia

Data publikacji: 21.07.2020

Tia ma około trzech miesięcy. Urodziła się w maju 2020 roku. Razem ze swoimi siostrami: Niobe i Polly, całymi dniami bawią się do upadłego. Wyścigi do miski, pogoń za piłeczką, wspólne kotłowanie i mordowanie pluszowych myszek to jest to, co dziewczyny lubią najbardziej.
Tia, gdy bierzemy ją na ręce, wtula się najpierw mocno, chowa główkę i próbuje zniknąć, lecz już po chwili z zaciekawieniem rozgląda się po pokoju, obwąchuje nasze ręce, albo patrzy głęboko w oczy. Chociaż początkowo może wydawać się niewinna i strachliwa, to po bardzo krótkim czasie, wychodzi kotek z worka. Malizna błyskawicznie nabiera odwagi, zaczyna bawić się dyndającymi włosami lub niteczkami wystającymi z koca.
Kicia jest zaszczepiona i zdrowa. Szukamy dla niej domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem, najchętniej z jakimś kotkiem do towarzystwa.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kicię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!