Tarn
Data publikacji: 29.07.2019

A ja to czasem marzę, że jestem żabką. Skaczę tak wysoko, wysoko, pod gałęzie drzew. Razem z innymi żabkami siedzimy sobie w świetle księżyca i rechoczemy, a w słoneczne dni – wygrzewamy na ciepłych kamieniach. Tak. To jest dobre marzenie. Czasem nawet mi się śni i budzę się wtedy szczęśliwy. Jedyne, czego brakuje żabkom to ciocia. Bo bez ciocinego miziania nie mógłbym żyć. I bez nocnego przytulania też. Dlatego dobrze się złożyło, że jest koteczkiem. Skaczę prawie tak wysoko, jak żabki, wygrzewać się mogę na słonku w dowolnych ilościach, a rechotać jeszcze się nauczę.

Tarn urodził się pod koniec maja. Ma dwóch braci i siostrę, lecz lubi też starsze koty oraz psy. Szukamy dla niego domku z innym kotkiem chętnym do zabawy albo domku, który przyjmie Tarna z kimś z rodzeństwa. Maluch musi mieć towarzystwo.

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zabezpieczenie okien i balkonu.

Jeśli jesteście zainteresowani maluszkiem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować Tarna wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!