Tango
Data publikacji: 14.07.2019

Cześć ludzie. Jestem Tango. Kocham jeść, biegać, spać i bawić się. Lubię też, gdy wszyscy się mną interesują. Mogę siedzieć na Waszych rączkach, kolankach, ramieniu, głowie, gdzie tylko chcecie. Byle nie za długo, bo ja zawsze w pośpiechu jestem. Mam wiele spraw na głowie. Musze obwąchiwać wszystko dokładnie, łapą macać, czołem pocierać, polizać, a na koniec muszę spróbować na wszystkim usiąść. Dużo nie? Więc nie zatrzymuję Was dłużej, bo muszę iść robić te moje rzeczy. Jakbyście chcieli mnie wziąć do siebie to weźcie, tylko dobrze jakbyście wzięli mnie z bratem lub siostrą, bo bardzo ich kocham. Albo żeby u Was mieszkał kotek, który będzie chciał ze mną poznawać świat, fikać fikołki i który będzie chciał ze mną spać. Bo ja już jestem duży ale jeszcze nie aż tak i musze z kimś spać. To tak też będzie fajnie.

Tango urodził się w maju. Jest zdrowy, zaszczepiony, ma czip i książeczkę zdrowia. Szuka domku sam, jako towarzysz dla innego młodego kotka lub w dwupaku z rodzeństwem.

Jeśli jesteście zainteresowani maluszkiem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Tangusia wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!