Tamiza
Data publikacji: 2.08.2019

Tamiza jest siostrzyczką trzech łobuzów. Jest od nich troszkę mniejsza, troszkę bardziej wrażliwa. Lubi się przytulać i niuniać. Mruczy koncertowo, wtula się mięciutko i wyciąga bródkę do miziania. Lecz nie myślcie, że mała ciągle siedzi na kolankach, a z plecków wyrastają jej skrzydełka. Oj, nie, nie… Królewna, jak każdy kociak uwielbia zabawę. Do gonitw, berków i przepychanek jest zawsze chętna. I mimo, że zdarza jej się potknąć i wywrócić, to wcale się tym nie przejmuje. Szybko wstaje, potrząsa główką, strzepuje łapkę i leci dalej nie oglądając się za siebie. Byle braci dogonić, byle piórko zagryźć i pluszaka zamordować.

Królewna jest zaszczepiona, zdrowa i szuka domku. Warunkiem adopcji są zabezpieczone okna i balkon oraz podpisanie umowy adopcyjnej. Malutka może iść do domku z braciszkiem lub jako towarzyszka do innego, młodego łobuziaka. Nie może być jedynym kotkiem w domu. Jest zbyt mała na samotność.

Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować Tamcię wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!