Tamara

Data publikacji: 30.06.2021

Tamara urodziła się około 2011 roku. Jest przytulaśną, zakochaną w człowieku Kizią Mizią, która za odrobinę uwagi i parę miźnięć po łebku odwdzięcza się pięknym mruczeniem. Zabawy, galopady czy jakieś inne wygłupy z piłeczkami, jak dotąd nie wzbudziły w kotce żadnych emocji, nie mówiąc o zainteresowaniu. Tamara preferuje zaciszne miejsca, długie drzemki, a gdy przychodzi człowiek – przytulaski.
Z innymi kotami Tamarka raczej się nie dogaduje. Miejsca, które sobie wynajduje są z widokiem na cokolwiek, nawet na ścianę, byle nie były to inne koty. Ona całe dotychczasowe życie spędziła samotnie i nie miała za bardzo kiedy nauczyć się obchodzenia z przedstawicielami swojego gatunku.
Kotka jest zdrowa, wykastrowana i zaszczepiona. Testy FIV/FeLV ma ujemne. Szukamy domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Tamarę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do
dzieła!


fot. K. Ulańska
www.ulanka.net