Szprotka

Szprotka

„Etyka szacunku dla życia, nakazuje nam wszystkim poszukać sposobności, by za tyle zła wyrządzonego zwierzętom przez ludzi, pośpieszyć im z jakąkolwiek pomocą”

Albert Scheitzer

Mam na imię Szprotka. Mam 3 miesiące i zostałam znaleziona na ulicy przez Dobrego Pana. Nie miałam siły a moja łapka bezwładnie wisiała. Bardzo płakałam. Pan zaniósł mnie do niewielkiej lecznicy. Zostałam wykastrowana, choć jestem jeszcze dzieckiem, moja łapka miała być amputowana a ja po zabiegu miałam trafić do schroniska. Siedziałam sama w klatce i płakałam jeszcze bardziej. Za mamą, domem…za tym, by ktoś mnie przytulił.

I wtedy pojawiła się jakaś ciocia, która usłyszała mój płacz. Powiedziała „ Nie płacz, wszystko będzie dobrze. Zabiorę Cię ze sobą.” Pojechałam do dużej klinki, gdzie miły Pan doktor zrobił mi prześwietlenie. Miał smutną minę, ale powiedział, że będziemy walczyć, bym mogła brykać na czterech nóżkach. Dostałam zastrzyki, jakiś dziwny laser naświetlał mi łapkę. Muszę być grzeczna i dzielna, bo ciocia będzie mnie woziła 3 razy w tygodniu do tego miłego Pana doktora, żebym szybko wróciła do zdrowia.

Nie mogliśmy nie zabrać Szprotki. I choć zdajemy sobie sprawę z naszej trudnej sytuacji, po prostu musieliśmy jej pomóc.

Jesteśmy po pierwszej konsultacji – niedowład na podłożu neurologicznym. Rokowania są ostrożne, ale nie brakuje nam wiary, siły i determinacji. Będziemy walczyć o łapkę kotki, dopóki jest nadzieja na jej uratowanie. Przed nami i kicią długa droga i mamy nadzieję, że będziecie nas Państwo wspierać. Wielokrotnie mogliśmy liczyć na Państwa pomoc i nigdy nas nie zawiedliście. Wielokrotnie też w naszej działalności byliśmy świadkami cudów. Wierzymy, że i tym razem będzie on udziałem nas wszystkich.

Prosimy o pomoc w sfinansowaniu leczenia kotki. Pierwsza wizyta to 137 zł, nie licząc leków. A to dopiero początek naszej walki o malutką. To tygodnie naświetlań, zastrzyków i wizyt. Bądźcie z nami. Bez Was nie damy rady.

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 91-163 Łódź (adres jest adresem korespondencyjnym – nie jest to adres Mruczarni)
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
z dopiskiem: darowizna dla Szprotki

*środki niewykorzystane na cel wskazany, będą przeznaczone na cele statutowe.

IMAG0865_BURST002

IMAG0868_BURST004

IMAG0869_BURST002