Szafran pozdrawia

Szafran pozdrawia

Data publikacji: 15.09.2021

Cześć Ludzie, pamiętacie mnie? To ja, Szafran. Nie chciało mi się skrobać pazurkiem listu, więc poprosiłem moich Dużych, żeby do Was napisali. Jeśli chcecie wiedzieć, co u mnie słychać, to przeczytajcie koniecznie. Wasz Szafran. 😽

„Dzień dobry. 🙂 Piszę do Państwa, żeby dać znać, jak miewa się Szafran, którego adoptowałam. Mijają 2 tygodnie, od kiedy Szafran wtargnął w moje życie i przebojem skradł mi serce. Nie zawaham się użyć stwierdzenia, że jest on kotkiem absolutnie doskonałym. 😃 Jako zdeklarowana psiara zawsze utrzymywałam, że koty nie są dla mnie – że są zbyt niezależne, zbyt obojętne i zdystansowane. Szafran nie potrzebował nawet doby, by udowodnić mi, jak bardzo się myliłam. Jest on stworzeniem, które nie zna pojęcia dystansu. 😄 Jest niebywale towarzyski, czuły i przytulaśny. Gdy tylko siadam lub się kładę, natychmiast pakuje się na mnie i domaga pieszczot, cudownie przy tym pomrukując i ugniatając łapkami. Bardzo szybko zaaklimatyzował się w nowym miejscu i pokazał, że jest kotkiem odważnym, ciekawskim i śmiałym. Nie ma w mieszkaniu miejsca, którego nie próbowałby zdobyć, chociaż udało mi się szybko wynegocjować z nim, że o ile na kanapę, łóżko i inne meble może wchodzić śmiało, to blaty kuchenne są zabronione. 😉 W zamian ma dostęp do balkonu, który absolutnie uwielbia! Gdy tylko uchylam drzwi, natychmiast tam wybiega – czy to poskubać trawkę, którą mu zasadziłam, czy po prostu pochillować w ostatnich promieniach letniego słońca. Jest bardzo kreatywny w wymyślaniu sobie zabaw – i chociaż nakupowałam mu masę zabawek, jego ulubioną rozrywką jest ganianie za zgniecioną kulką z papieru. 😄 Jest ogromnie przyjazny w stosunku do każdej osoby, która pojawia się w domu – przyznam, że nie sądziłam, że jakikolwiek kot może okazywać tyle ufności i atencji wobec ludzi. Odwiedzający mnie rodzina i znajomi – nawet ci, którzy mają spore doświadczenie z kotami – jednym głosem mówią, że bardzo rzadko zdarza się kotek z tak otwartym, ufnym i przyjaznym charakterem, jak Szafranek. Powtarzają, że nie mogłam trafić lepiej i absolutnie się z nimi zgadzam!
Chciałabym z całego serca podziękować Fundacji! Dzięki Wam w moim życiu pojawił się najcudowniejszy kotek na świecie ❤️ Mam nadzieję, że spędzimy razem wiele długich lat. 🙂”

Jesteśmy pewni, że tak właśnie będzie. ❤️🧡💛 Wszystkiego najlepszego, Kochani! 💚