Szafran

Szafran

Data publikacji: 17.06.2021

Szafran urodził się pod koniec 2019 roku. Jest radosnym i rozbrykanym podlotkiem. Wszelkiego rodzaju zabawy, figle i gonitwy są u niego bardzo na czasie. Możliwe, że za jakiś czas mu się znudzą, że w końcu się wyhasa i nieco zwolni tempo życia, lecz jak na razie – biega.
Jednak mimo tej swojej ruchliwości Szafran jest także przekochaną przylepeczką. Wzięty na ręce wtula się mocno i mruczy tak, że wibracje przenoszą się na trzymacza. Gdy go głaszczemy, on wije się z gracją, odsłaniając swój okrągły brzuszek i ugniatając łaputami co popadnie.
Jeśli chodzi o relacje z innymi kotami, to Szafran jest kotkiem bezproblemowym.
Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Szafran jest zaszczepiony, zdrowy i wykastrowany. Testy na FIV/FeLV ma ujemne.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758. Szafran jest w Łodzi.
A może chcielibyście adoptować go wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!