Stich

Data publikacji: 12.03.2022

Stich to braciszek małej Lilo. Jest kochanym, ciekawskim urwiskiem, który uwielbia się bawić, tulić i płatać figle troszkę powolniejszej siostrze. Wzięty na ręce tuli się przez dwie minutki, a potem zaczyna turlać z boku na bok, wystawiać chudy brzuszek do miziania i wyciągać przednie łapy nad głowę.

Daje nam tak do zrozumienia, że już wystarczy tych czułości, że pora uwolnić kota i odstawić go na podłogę. Bo Stich kocha wędki, piórka i piłeczki. Kocha kotłować się z siostrzyczką, wspinać po drapakach i poznawać nowe rzeczy.

Temu słodziakowi inne koty nie przeszkadzają, jednak szukamy dla niego domku razem z jednooką siostrzyczką. Stich ma słabszą odporność, bo przez długi czas był chory, głodował i mieszkał na dworze. Jednak najgorsze już za nim i jesteśmy pewni, że wraz z upływem czasu, będzie odzyskiwał zdrowie, masę i siły…

Dorastające koty to nie lada wyzwanie, dlatego decyzja adopcji powinna być w stu procentach przemyślana i świadoma 🧐. Szukamy domku z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kocięta urodziły się we wrześniu 2021. Są odrobaczone i zaszczepione. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Sticha wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!