Soro

Data publikacji: 08.05.2022

Soro dni spędza w budce, pod kocykiem, albo na jakiejś mocno zaciemnionej półeczce 🖤. Kiedy czasem z kryjówki wystaje mu kawałek plecków lub kuperka, to warto go po nich podrapać, bo wtedy Soro zaczyna się rozluźniać i mruczeć 🎵. A po chwili, kiedy już zrobi się mięciutki, możemy miziać za uszkiem i wszędzie 🥰.

Soro dotychczas ufał tylko jednemu człowiekowi, swojemu karmicielowi, który kilka miesięcy temu umarł 💔. I teraz, ten piękny, dostojny kotek wolno uczy się, że inni ludzie też potrafią być całkiem mili 😽.

Z innymi kotami Soro dogaduje się bardzo dobrze. Jest zdrowy, wykastrowany i zaszczepiony 👩‍⚕. Testy na FIV/FeLV ma ujemne, urodził się około 2016 roku, przebywa w Łodzi

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Sora wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł. To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła 😺!