Sol

Data publikacji: 12.01.2022

Sol jest najbardziej wycofany z trójki rodzeństwa. Jednak podczas miziania zdarza mu się jednocześnie mruczeć i warczeć, więc widać, że toczy się w nim walka…

Maluszek uwielbia bawić się z innym kotami, wspinać na meble i tarzać w kocich tunelach. Wędki, piłeczki i wszystko za czym można pobiegać jest bliskie sercu Sola. W domu tymczasowym przyzwyczajony jest do starszych kotów i małych psów.

Szukamy dla niego odpowiedzialnego domku, domku z jeszcze bardziej odpowiedzialnym Opiekunem. Dorastający kot to nie lada wyzwanie, dlatego decyzja o jego adopcji powinna być w stu procentach przemyślana i świadoma.
Koleżka urodził się we wrześniu 2021. Jest odrobaczony, zaczipowany i zaszczepiony.
Szukamy domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Z uwagi na młody wiek, dobrze, jakby w domku był już inny koci towarzysz, który nauczy małą go żyć. Jesteśmy w Łodzi.

Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, zaś w weekendy – Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować kotka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!