Smutny Edzio

Smutny Edzio

Dlaczego Edzio jest taki smutny? Może dlatego, że nie znalazł jeszcze swojego domku. To delikatny kocurek o nieco smutnym wyrazie pyszczka. Na pewno gdy już trafi się ktoś, kto go pokocha, on także pokocha i będzie wesoły jak każdy kot, który jest kochany.

Edzio jak każdy młody kotek jest jednak zabawowy. Lubi się przymilać, a nawet wchodzić człowiekowi niepostrzeżenie na plecy.:) Chce być głaskany i brany na rączki.

Edziunio ma ciekawe umaszczenie – jest prawie cały biały, ale ma ciemny, pręgowany ogonek, ciemniejszą łatkę przy pupce, ciemną grzywkę i… plamkę na różowym nosku. Jak widać, jest bardzo oryginalny.

Kocurek jest zdrowy, testy FeLV/FIV ujemne, zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany, ma książeczkę zdrowia.

Jeśli ktoś chciałby wziąć pod swoje skrzydła tego uroczego kocurka, niech dzwoni lub pisze: Agnieszka 604 268 143, Monika 660 725 010 albo adoptuj@przytulkota.pl . Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej.

A może chcielibyście adoptować Edzia wirtualnie?
To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota;)
Dziękujemy w imieniu podopiecznych!

Edzio kolaż

Edzio

Edzio1

Edzio2

Edzio3