Skin

Data publikacji: 03.08.2022

Kupka lichego futra leżała na chodniku, tuż przy ruchliwej drodze. Pierwsza myśl Wioli była taka, że ktoś potrącił biedaka i on nie żyje 🥺. Ciągle przecież mija się zaschnięte truchła zwierząt, zabitych przez samochody 💥. Ale Wiola, mimo wszystko zahamowała i wyskoczyła z auta najprędzej, jak się dało. Gdy dobiegła do niego i zagadała — futerko otworzyło oczy i zaczęło mruczeć.

Ufny, spragniony kontaktu z człowiekiem kocurek na pewno kiedyś był „czyjś” 💔. Czy stracił dom ze względu na chorą skórę, czy może zawędrował zbyt daleko od domu w poszukiwaniu miłosnych przygód 💘… Nie dowiemy się tego pewnie już nigdy. Jednak jego stan wskazuje na zaniedbanie, brak jakiejkolwiek opieki czy troski 😿. On kocha całym serduszkiem wszystkich ludzi, natomiast jego nie kocha już nikt. Wiola nie mogła zostawić kociaka w tak złym stanie, w takim niebezpiecznym miejscu… I w ten sposób łysolek trafił do nas.

Kociak jest niewykastrowany, mimo że ma już około 5 lat. Stan jego zębów jest fatalny i wymaga jak najszybszej interwencji 🤕, zaś skóra… Skin rozdrapuje ją do krwi. Mimo podanych leków, które zwykle łagodzą świąd, ten kolega drapie się nadal, rozdrapując stare strupy i robiąc sobie nowe rany 😔. Na szyi i głowie ma miejsca zupełnie pozbawione sierści, zaś na tylnych łapach i ogonie, odbarwił się z koloru czarnego na rudy .

Skin ma także świerzbowca w uszach, który również powoduje duży dyskomfort i z pewnością — zachęca do jeszcze intensywniejszego drapania. Skórę diagnozujemy, ale równocześnie leczymy, żeby jak najszybciej przynieść ulgę udręczonemu pacjentowi 👩
⚕. Walczymy z pasożytami wewnętrznymi i zewnętrznym, podajemy witaminy oraz najbardziej wartościową karmę, jaką mamy.

Skin jest przekochanym miziakiem. Kiedy tylko dotkniemy jego uszka, on mruczy na cały głośnik.
Zbieramy na pokrycie kosztów leczenia i profilaktykę tego misia.

www.pomagam.pl/dlaskina

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
PayPal: https://paypal.me/fundacjaprzytulkota
tytułem: dla Skina