Siostrzyczki Piper i Phoebe

Siostrzyczki Piper i Phoebe

Zostań opiekunem wirtualnym

 

 

Piper i Phoebe to córki kotki Patty, która mieszka w lokalu naszej fundacji. Pół roku temu znalazły dom, jak się jednak niedawno okazało dom nieodpowiedzialny. Pani, które je adoptowała poinformowała nas, że nie będzie już dłużej zajmować się kotkami, ponieważ przebywa  w szpitalu. Zostawiła je same w zimnym, nieogrzewanym mieszkaniu z suchą karmą. Wolontariuszom fundacji udało się skontaktować z córką tej pani i odebrać kotki.

Koteczki aktualnie przebywają w lokalu fundacji. Nie są w najlepszej kondycji, ponieważ ich rzekoma opiekunka podawała im do jedzenia psią karmę, gdyż miała hodowlę buldożków. Ponadto nie odrobaczała ich, więc miały robaki. Stan ich sierści też nie jest najlepszy, dlatego dostają olej z łososia.

Jednak najgorszy wcale nie jest ich stan fizyczny, lecz psychiczny. Kotki cały czas siedzą w budce wtulone w siebie. Widać, że są zdezorientowane i wystraszone. Nie wiedzą co się stało i dlaczego straciły dom. Potrzebują trochę czasu, by oswoić się z nową i niezrozumiałą dla nich sytuacją.

Jedna z sióstr to czarnulka, a druga ma czarne futerko z domieszką bieli. To prawdziwe, lecz póki co wystraszone kocie księżniczki.

Sprawdzamy dokładnie wszystkie osoby, które chcą adoptować nasze koty, jednak jak przekonaliśmy się już któryś raz, nie da się przewidzieć tego, że komuś adopcja się zwyczajnie odwidzi. ☹

Kotki szukają odpowiedzialnego i tym razem prawdziwego domu na zawsze, na dobre i na złe. A ponieważ siostrzyczki są ze sobą bardzo zżyte, to najlepiej by było, gdyby był to wspólny dom.

Z uwagi na trudną sytuację finansową fundacji zbieramy na pokrycie kosztów profilaktyki (szczepienia, odrobaczenia, odpchlenia). Jeśli chcecie i możecie pomóc, nie wahajcie się. ☺ Dzięki Waszemu wsparciu będziemy mogli jeszcze bardziej pomóc potrzebującym kotom.

Fundacja Przytul Kota
Kotarbińskiego 19 (jest to adres korespondencyjny, nie jest to adres Mruczarni)
91-163 Łódź
KRS: 0000582607
Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098
SWIFT: BREXPLPWMBK
tytułem: darowizna dla Piper i Phoebe

*środki niewykorzystane na cel wskazany będą przeznaczone na cele statutowe.

Dziękujemy po stokroć!

IMG_3127

IMG_3129

IMG_3131

IMG_3132

IMG_3133