Saniro

Kochani, aż dziw, że ta piękna kocia panna wciąż nie znalazła swojego Opiekuna. Przypominamy Wam ją zatem, tym bardziej, że koteczka opuściła już klatkę i zamieszkała pośród pozostałych naszych podopiecznych. Dzięki temu możemy trochę lepiej opisać, jaka jest.
Saniro nie do końca dobrze czuje się wśród tylu kotów, jakie przebywają w Mruczarni. Szuka sobie spokojnych kącików, gdzie się relaksuje. Sama nie podejdzie do nas- jest obecnie trochę wypłoszona i nie szuka kontaktu. Nie oznacza to jednak, że tego kontaktu nie potrzebuje- po prostu póki co jest zbyt nieśmiała, by podejść, poprosić o cokolwiek. Ale jeśli to człowiek do niej podejdzie i zacznie głaskać- ta od razu zaczyna się wyginać i odprężać z lubością. Głośno przy tym mruczy i patrzy prosto w oczy, nawiązuje kontakt i jest zainteresowana człowiekiem.

Jak na trikolorkę przystało- jak dziewczyna się rozkręci, zapewne będzie pierwszą chętną do zabawy. Teraz po prostu nieśmiałość wzięła górę- ale widać po spojrzeniu tej małej, że uśpiony charakterek jest w tym drobniutkim ciałku.

Kotka ma obecnie ok. 8. miesięcy i wciąż jest kocią młodzieżą, która potrzebuje aktywności, zabawy i zaspokajania swojej ciekawości. We własnym domu z pewnością zaadaptowałaby się szybciej niż w Mruczarni i wówczas pokazałaby całe swoje kocie usposobienie w pełnej krasie 🙂 Od tej łagodnej i miziastej strony po tę zadziorną i skora do psot 🙂

Jeśli jesteś zainteresowany adopcją Saniro, napisz lub zadzwoń na poniższe dane:

adoptuj@przytulkota.pl

katarzyna@przytulkota.pl; 606362939

Saniro11

Saniro10

Saniro9

Saniro5

Saniro3

Saniro2

Saniro