Samanta

Samanta

Data publikacji: 16.01.2020

Samanta bywa dostojna i wytworna. Wygląda wtedy jak Królowa Śniegu. Są to krótkie chwile tuż po przebudzeniu, gdy kotka przeprowadza błyskawiczne oględziny człowieka, który pojawił się w jej pokoju. Jeśli oglądany człowiek dobrze wygląda, czyli widać po nim, że umie głaskać, Samanta, jeszcze trochę dostojnym, ale już mało wytwornym krokiem zmierza do jego łydek. Gdy ich dopadnie, wywija ósemki, kokietuje spojrzeniem, mruczy, zachęcając do zajęcia pobliskiej sofy. Na meblu tym miękkim i wygodnym, gdy jest głaskana i czuje się bezpieczna – wywraca się na plecy, wypina brzuchola i wije się niczym lekko otyła kijanka, udeptując mięciutko powietrze.
Inne kotki jej nie przeszkadzają. Samanta jest wykastrowana, zaszczepiona, testy FIV/FeLV ma ujemne. Ma niecałe dwa lata.
Szukamy jej domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
Jeśli jesteście zainteresowani Królową, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować Samantę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!