Salem

Data publikacji: 26.03.2021

Salem ma niecały rok, urodził się około czerwca 2020. Młody jest wrażliwy i delikatny, płoszy go każdy szybszy ruch lub hałas. Salem dopiero uczy się, że ludzie są może trochę niezgrabni i hałaśliwi, ale krzywdy kotu nie robią. I nawet jeśli czasem szufelka z roztrzęsionych rąk im wypadnie lub miska z hukiem wyląduje na podłodze, to nie trzeba się bać i znikać. Można spojrzeć z pogardą i przewrócić na drugi boczek…
Kotek wzięty na ręce mocno się wtula i po chwili miziania rozluźnia, wysuwa bródkę, nadstawia uszko… Salem nie przejawia żadnej agresji w stosunku do nas ani innych zwierząt. Za kotami wręcz przepada. Szczególnie tymi dużymi i powolnymi. Chętnie się do nich przytula lub zaszywa we wspólnym, zacisznym legowisku.
Salem jest wykastrowany, zaszczepiony i zdrowy. Testy na FIV/FeLV ma ujemne. Jeśli jesteście zainteresowani adopcją, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. Jeśli macie pytania – zadzwońcie. Od poniedziałku do piątku telefoniczny dyżur przy adopcjach pełni Natalia – 798 922 412, a w weekendy Agnieszka 604 268 143 i Magda 509 581 758.
Szukamy domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i balkonem.
A może chcielibyście adoptować Salema wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!