Rusałka

Rusałka
Data publikacji: 2.08.2019

Ja jestem Lusałka. Jak kazda Lusałka uwielbiam pląsać. Poniewaz nikt nie chce mi udostępnić łąki z kwiatuskami, pląsam sobie po nasym pokoiku. Pląsam z blaćmi i siostlami po mebelkach i wyoblazam sobie ze to są pachnące łany… A gdy już moje nózki nie mają siły na dalse tańce i zamykam ocka, by się zlegenelować, to mi się śni ze pląsam dalej. I tak bez końca. Moje zycie jest bajecne. Plawda?

Rusałka urodziła się w maju. Jest towarzyska i rozbrykana. Akceptuje inne koty, różne ciocie i wszystkie rodzaje mokrej karmy. Jest już zaszczepiona i szuka domku.

Warunkiem adopcji jest zabezpieczenie okien i balkonu oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Rusałka może iść do domku z kimś z rodzeństwa lub jako towarzyszka dla innego kota.

Jeśli jesteście zainteresowani małą, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.

A może chcielibyście adoptować Rusałkę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!