Rumba
Data publikacji: 14.07.2019

No nalescie. Cemu ja zawse musę być ostatnia? Te dwa glubasy zawse są sybciej niz ja! To jest baldzo nie okej, ale nic na to nie poladzę. Moi dwaj blacia to Tango i Twist. Jeden jest buly, a dlugi ludawy. A ja jestem ta calna z białym tu i tam. Ulodziła nas nasa mama Caca. Chyba ją kocham najbaldziej. To znacy z glubasami lubię się kotłować i psytulać, ale to mamusia jest najcieplejsa, najmilsa i najfajniejsa. Jak będę duza to chcę być taka mądla, gzecna i spokojna jak ona. Dlatego telas muse się baldzo kotłować i mocno głupieć, zeby się wykotłować i wygłupieć zanim ulosnę. Bo jak ulosnę będę spokojna i gzecna. Obiecuję.

Tłumaczymy: Rumba urodziła się w maju. Ma dwóch braci: Twista i Tango. Jej mama ma na imię Czacza i na serio jest bardzo zrównoważoną i spokojną koteczką. Szukamy domu dla Ruby. Domu, w którym jest już młody kotek, albo do którego Rumba pójdzie z jakimś innym naszym maluszkiem.

Młoda jest zaszczepiona, ma czipa i książeczkę. Jest zdrowa.

Jeśli jesteście zainteresowani, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować Rumbę wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!