Rudzik

Data publikacji: 23.02.2021

Rudzik to starszy dżentelmen wytrwale zabiegający o względy człowieka. Zawsze jest gotowy by być blisko ludzi, nieważne spanie, jedzenie, czy inne koty. Rudzik uwielbia czuć naszą obecność, nasze ciepło, a najlepiej – rękę na główce. Mruczy, miauczy, zalotnie popatruje…
Ach ten Rudzik!
Kiedy nas nie ma – kotek śpi sobie zwinięty w kuleczkę w jakimś dobrze dogrzanym miejscu. Kocurek ma nadczynność tarczycy, która nieleczona sprawiła, że bardzo schudł w ostatnim czasie, jednak mamy nadzieję, że podjęta kuracja pomoże mu odzyskać chociaż kilogram.
Kocurek urodził się około 2008 roku. Jest wykastrowany i zaszczepiony (testy FIV/FeLV ma ujemne). Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Rudzik dogaduje się z innymi kotami.
Jeśli jesteście zainteresowani adopcją Rudzika, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie między godziną 11 i 18 do Agnieszki 604 268 143 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować kotka wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli 😄). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!