Rudy vel Rudzik – strach ma wielkie oczy

Rudy vel Rudzik – strach ma wielkie oczy

Gdy człowiek zawodzi, gdy obiecywał zająć się, traktować jak członka rodziny, a zamiast tego oddaje, zostawia – kocie serce pęka. Stres jest tak wielki, że kot zamyka sie w sobie 🙁 I tak właśnie stało się z naszym Rudzikiem 🙁

Rudy to 7-miesięczny kociak, który trafił pod naszą opiekę w wyniku zrzeczenia się go przez poprzednich właścicieli. Nie wnikając w powody pozostaje nam napisać, że i takie sytuacje mają miejsce – niestety. Rudy to jedna wielka kupka strachu. Widzimy jak ogromny stres wywołało u niego rozstanie z dotychczasowymi opiekunami oraz zmiana miejsca pobytu. Na nasz widok kocurek chowa się w najciemniejszy kąt pokoju, chcąc byśmy dali mu spokój. Na szczęście pod naszą nieobecność wzorowo korzysta z kuwety i dopisuje mu apetyt – zostawione jedzonko znika.

Na chwilę obecną nie jesteśmy w stanie zamieścić aktualnego zdjęcia Rudego – to w ogłoszeniu pochodzi sprzed ponad 3 miesięcy, z krótkiego pobytu w lecznicy. Mamy nadzieję, że Rudzik powoli nam zaufa i pozwoli się poznać. A my będziemy mogli napisać więcej o jego charakterze i temperamencie oraz pokazać Wam jak obecnie wygląda. Urody z pewnością mu nie brakuje – posiada oryginalne biało-rude umaszczenie.

Rudy jest odrobaczony i wykastrowany. Zostanie również zaszczepiony. Jeśli chcielibyście wspomóc nas w opiece nad Rudzikiem, będziemy bardzo wdzięczni za każdą złotóweczkę.

Już dziś możecie podarować Rudemu szczepienie:

Fundacja Przytul Kota

Kotarbińskiego 19 91-163 Łódź (adres jest adresem korespondencyjnym – nie jest to adres Mruczarni)

KRS: 0000582607

Konto: 92 1140 2004 0000 3102 7591 7098

IBAN: PL92 1140 2004 0000 3102 7591 7098

SWIFT: BREXPLPWMBK

z dopiskiem: darowizna dla Rudego

Środki niewykorzystane na cel wskazany, będą przeznaczone na cele statutowe.

Zainteresowanych adopcją i daniem Rudzikowi bezpiecznego domu takiego na całe życie prosimy o kontakt z Magdą: magdalena@przytulkota.pl lub Moniką monika@przytulkota.pl 660 725 010.