Rududu
Data publikacji: 17.06.2019

Jestem kocurem o skomplikowanej osobowości. Czasem to nawet ja sam nie wiem co lubię i czego chcę. Ciotki mówią, że to dlatego, że dużo zmian się stało w moim życiu. Że dotąd było stabilnie, a w ciągu ostatnich miesięcy mój świat stanął na głowie. Straciłem ukochaną Panią, domek i kociego przyjaciela. Trafiłem do Mruczarni. Tu niby jest miło, ale tyle tych kotów obcych, te ciotki ciągle nowe, każda ma inny głos i inaczej mnie głaszcze.

Nie wiem czemu, ale lekko przytłacza mnie to wszystko. I czasem zareaguję nie tak. Że bez kultury jestem kotem. Że zerwę się na cztery łapy, kłapnę paszczą i ucieknę. A przecież nie chcę. Przecież wiem, że mam kulturę. Tylko czasem… Ech… I potem mi wstyd.

Szukam domku. Domku, w którym znowu odnajdę stabilizację. Lubię ludzi. Przychodzę po głaski, mruczę. Lubię bawić się wędkami, ganiam motyle na druciku. Jestem ciekawski. A czy inne koty lubię? Całe życie mieszkałem z innym rudzielcem i było nam dobrze. Obecnie mam swój malutki pokoik, bym się nie stresował. Ale może, gdy poczuję miłość i spokój odnajdę, to polubię jakiegoś drugiego mruczka.

Już wszystko wiecie. Rududu szuka domu. Ma około 7 lat. Jest wykastrowany, zaszczepiony. Nie ma kilku zębów. Test białaczkowe – ujemne. Ludzi lubi, a z kotami bywa różnie. Chyba faktycznie zbyt wiele się ostatnio u niego działo i stąd pewne nieporozumienia w stadzie.

Jeśli jesteście zainteresowani rudzielcem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/index.php/ankieta-przedadopcyjna-3/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agi 604 268 143 albo Magdy 509 581 758.

A może chcielibyście adoptować go wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!