Rudolf – staruszek o smutnym spojrzeniu

Rudolf – staruszek o smutnym spojrzeniu

Zostań opiekunem wirtualnym


Rudolf trafił pod opiekę Fundacji po tym, jak jego dotychczasowa właścicielka, pani w podeszłym wieku, wylądowała w szpitalu. Jest już dość starym kotem – ma 14 lat. Gdy weterynarz przyjrzał mu się bliżej, okazało się, że rudemu brzydalowi również przydałaby się hospitalizacja. Po badaniach okazało się, że pers ma chorą wątrobę i serce oraz wielotorbielowatość nerek. Robimy co w naszej mocy, by zmniejszyć jego dolegliwości, które niewątpliwie odczuwa od co najmniej kilku miesięcy. Codziennie musi brać leki oraz jeść karmę specjalistyczną. Ostatnio również został ogolony na łyso – wcześniej miał długie i strasznie skołtunione futro, które przy obecnych upałach jedynie go męczyło.

Rudolf pomimo tak wielu schorzeń, jest ciekawski i wszędobylski. Czasem po zastrzyku się trochę gniewa, ale szybko zapomina o krzywdzie i chwiejnym krokiem gramoli się z koszyka. Jest kotem typowo kanapowym. Uwielbia przebywać obok człowieka i domaga się pieszczot. Jest również wielkim żarłokiem – potrafi siedzieć przy człowieku i miauczeć, próbując wyżebrać jakiś pyszny kąsek.

Do fundacji trafił razem ze swoją przyjaciółką – Lusią. Miło by było, gdyby poszli do domu razem.

Jeżeli nie boisz się wyzwania jakim jest chory kot, pisz do nas w sprawie adopcji na: adoptuj@przytulkota.pl lub dzwoń do Karoliny 739070797.

A może chcielibyście adoptować Rudolfa wirtualnie?
To bardzo proste – wystarczy napisać do nas e-maila na adres wirtualki@przytulkota.pl z chęcią zostania wirtualnym opiekunem zwierzaka i wpłacać co miesiąc zadeklarowaną kwotę. Minimalna kwota to 30zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D) – to jedynie 1zł dziennie.
W nagrodę codzienne mruczenie dziękczynne uszczęśliwionego kota 😉
Dziękujemy w imieniu podopiecznych!

Rudolf

Rudolf3

Rudolf1

Rudolf2