Rudi
Wirtualni opiekunowie Rudiego:

Pani Barbara M.
Pani Beata W.
Pani Ewa W.

Dziękujemy!

Zostań opiekunem wirtualnym

Z rzeczy, które Rudi robi, a które wymagają spalenia kilku kalorii możemy wymienić chyba tylko ugniatanie kocyka lub powietrza, powolne mruganie i mruczenie 🐢. Żadne wędki (broń Boże wyskoki!), żadne spacery, zaspokajanie ciekawości podczas przechadzek… Nic z tego! Ten mądry kot pewnie gdzieś usłyszał, że czasy ciężkie, energię oszczędzać trzeba i wziął to sobie do serduszka 💟.

A tak na serio, to jemu po prostu do szczęścia potrzebny jest tylko cichy kąt do spania, pełna miska (albo cztery miski) i człowiek, który czasem pomizia 🐈. Życie Rudiego raczej nie rozpieszczało, więc teraz zadowala się absolutnym minimum 🤷♀️.

Innych kotów Rudi nie zauważa, chyba że jedzą z jego miski 🍜, ale to wtedy też raczej tylko wymownie patrzy. Kotek urodził się około 2013 roku. Jest nosicielem FIV, jednak poza tym jest zdrowy i wykastrowany. No i szuka domu. Oczywiście z zabezpieczonymi oknami i balkonem.

Jesteście zainteresowani adopcją? Wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/. A jeśli macie pytania – zadzwońcie na jeden z tych numerów: 798 922 412, 530 271 003.

A może chcielibyście adoptować Rudusia wirtualnie 💝? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie jej imię, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji (minimalna kwota to 30 zł). To jak? Możemy na Was liczyć?
Do dzieła 🚀!