Rozmaryn
Zostań opiekunem wirtualnym

Rozmaryn urodził się wiosną 2019. Jest towarzyski, kontaktowy i przyjaźnie nastawiony do innych istot żywych. Czasem kogoś się wystraszy i zwieje za najbliższy mebel, lecz nim miną dwie sekundy on znowu jest przy gościu i znowu próbuje zagajać. Uwielbia żeby go głaskać i miętosić, przewraca się na plecy i rozkłada łapy, żeby cały brzuszek został dokładnie wymiziany. Wędki i piłeczki są fajne, jednak Rozmaryna bardziej niż wędka fascynuje człowiek, który nią porusza.
Kotek jest zdrowy, zaszczepiony i wykastrowany. Test FeLV/FIV ma ujemne. Szukamy dla niego domu z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Miło gdyby w domu mieszkał jakiś inny mruczek skory do zabaw i wspólnych drzemek na parapecie.
Jeśli jesteście zainteresowani Rozmarynem, wypełnijcie ankietę https://przytulkota.pl/ankieta-przedadopcyjna/ lub zadzwońcie po godzinie 16 do Agnieszki 604 268 143, Magdy 509 581 758 lub Natalii 519 192 799.
A może chcielibyście adoptować małego wirtualnie? To bardzo proste – wystarczy, że napiszecie maila na adres wirtualki@przytulkota.pl, w którym podacie imię wybranego kotka, a później, co miesiąc, będziecie wpłacać zadeklarowaną sumę na konto fundacji. Minimalna kwota to 30 zł (górnej granicy nie ma, także możecie szaleć do woli :D). To jak? Możemy na Was liczyć? Do dzieła!